Platby

Akceptujeme niekoľko bezpečných spôsobov platby

bank

BANKOVÁ DRÔTA

Po dokončení platby sa vám zobrazí stránka s potvrdením objednávky s IBAN (medzinárodné číslo bankového účtu) a BIC (SWIFT) kódom. Dostanete tiež potvrdzujúci e-mail s informáciami potrebnými na uskutočnenie prevodu. Ako dôvod platby uveďte číslo objednávky.
paypal

PAYPAL

Prijímame aj platby cez PayPal, široko používanú a bezpečnú online platobnú metódu. Počas procesu platby vyberte možnosť PayPal a budete presmerovaní na stránku PayPal, kde dokončíte platbu. Ak máte PayPal účet, prihlásite sa priamo a budete môcť uskutočniť platbu. Ak nemáte PayPal účet, stále budete mať možnosť platiť kreditnou kartou cez PayPal.

Po potvrdení platby bude vaša objednávka spracovaná.

Dodacia adresa zadaná v objednávke sa musí nevyhnutne zhodovať s dodacou adresou na Paypal; inak doručenie nebude možné.

ALIPAY

ALIPAY

Alipay je široko používaná platforma mobilných platieb v Číne, ktorú prevádzkuje skupina Alibaba.

Ak chcete používať Alipay, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Počas procesu platby na našej stránke vyberte ako spôsob platby Alipay. Budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú stránku Alipay.
  2. Na overenie platby postupujte podľa pokynov uvedených na stránke pokladne Alipay. Môžu vás požiadať o zadanie potvrdzovacieho kódu alebo o poskytnutie ďalších podrobností na dokončenie transakcie.
  3. Po potvrdení platby na Alipay budete presmerovaný na našu stránku, kde dostanete potvrdenie objednávky a platobné údaje.
wechat

WeChat

WeChat Pay je mobilný platobný systém vyvinutý spoločnosťou Tencent, ktorá stojí za aplikáciou na odosielanie správ WeChat.

WeChat Pay umožňuje zákazníkom uskutočňovať platby rýchlo a pohodlne pomocou ich účtov WeChat.

Ak chcete používať WeChat Pay, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Počas procesu platby vyberte WeChat Pay ako spôsob platby; bude vám poskytnutý jedinečný QR kód predstavujúci sumu, ktorú treba zaplatiť.
  2. Po otvorení aplikácie WeChat na svojom mobilnom zariadení budete musieť naskenovať QR kód pomocou vstavanej funkcie skenovania a potvrdiť platbu zadaním spôsobu overenia (napríklad PIN alebo odtlačkom prsta).
  3. Po potvrdení transakcie a po prevode finančných prostriedkov bude vaša objednávka spracovaná a odoslaná v súlade s obchodnými podmienkami.
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top